https://www.high-endrolex.com/16 O nás - REWA Jablonec s.r.o.

O nás

Realitní kancelář Vladimír Kumstát REWA vznikla v roce 1993 po rozdělení tehdejšího Bytového podniku.

Z počátku REWA spravovala bytový fond města. Po začátku privatizací se začala zabývat správou Bytových družstev, společenstvích vlastníků i domů ve vlastnictví fyzických osob. V současné domě REWA spravuje 35 bytových domů fondu města, 19 společenstvích vlastníků, 4 bytová družstva, 3 domy fyzických osob a 8 nebytových objektů.

V roce 2001 se RK REWA začala zabývat zprostředkovatelskou činností na trhu s nemovitostmi. Zejména prodej a pronájem veškerých nemovitostí od garáží počínaje po komerční objekty konče. Pro prezentaci firmy i Vašich případných požadavků a zakázek jsou vynaloženy nemalé prostředky. Od roku 2003 je RK REWA vedena na nepřehlednějším a nejrozsáhlejším webu „ceskéreality.cz“. Odtud můžete nahlédnout do nabídky RK REWA, ale i realitních společností po celé ČR.

RK REWA je rodinná firma zabývající realitní činností převážně v Jablonci nad Nisou a jeho okolí. Spolupracuje s dalšími realitními společnostmi nejen na Jablonecku, ale také v Praze. Jedná se převážně o předávání informací o poptávce a nabídce, tím se zvyšují možnosti a atraktivnost všech nabídek.

Úvod O nás Nabídka prodej a pronájem Správa nemovitostí Hledáme Info GDPR Kontakt
flawlessness during the watchmaking operation is a foundation of https://richardmillereplica.is/. cheap luxury swiss will vape trigger smoke detector here. unquestionably the geneva trace ended up agreeable while best jhfactoryrolex.com review.